• UYGUN FİYAT

  Satın aldıkça prim kazanın

 • DESTEK

  Sorunuz mu var?

 • ÜCRETSİZ KARGO

  100 KPP ve üzeri

 • GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

  Alışverişleriniz SSL ile daha güvenli

KATEGORİLER

ÜRETİCİLER

TESLİMAT & İADE KOŞULLARI

Teslimat & İade Koşulları

SUPREME SİSTEM'in en büyük önemi kullanıcıların güvenliğine dikkat etmesi ve siparişlerinizi verdiginiz andan itibaren ödeme bilgilerinizin doğruluk payını incelemesidir. Bu sebeple ilk olarak siparişinizin onay aldığına dair e-mailin size yollanması gereklidir. Normal şartlarda SUPREME SİSTEM'den yapmış olduğunuz alısverişler, siparişin banka onayının sağlıklı bir şekilde alınması durumunda atılan e-mailden sonraki 6 ila 72 saat içerisinde kargoya verilir.

SİPARİŞLERİM BANA NE ZAMAN ULAŞIR?

Tüm Türkiyede en geç 3 ila 5 gün (resmi tatiller ve pazar günleri hariç) elinize ulaşmaktadır. Siparişleriniz ARAS Kargo ile size ulaştırılır.

TESLİMAT VE KARGO ÜCRETLERİ

Taşımacılığın ve teslimatın ücretlendirilmesi siparişinizin içeriğine, seçtiğiniz teslimat türüne ve bulunduğunuz yerleşim birimine göre değişiklik göstermektedir. Alışveriş yaptığınız sırada ödeme ekranlarında taşıma ücret bilgilerini ayrıntılı olarak görebilirsiniz. Ancak 100 KPP ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretini biz ödüyoruz.

SİPARİŞLERİNİZ ELİNİZE ULAŞMADI MI?

Siparişiniz ile ilgili sorunlarınız konusunda yardım almak için info@sup.com.tr 'ye yazabilir veya0216 361 1657  müşteri destek hattını arayabilirsiniz.

İADE ŞARTLARI

İade etmek amacıyla göndermiş olduğunuz ürünlerde eksiksiz olması gereken öğeler asağıdaki gibi olmalıdır:

 • Ürünün irsaliyeli faturası/fatura veya irsaliyesi(tüm nüshaları ile)
 • Hediye nitelikli ürünlerin de iade edilebilmesi için muhakkak faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir.

  7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalaji, mevcutsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

  NOT: Bu öğelerden herhangi birinin eksik olması halinde ürünün iadesi kabul edilmemektedir.

  Müşteri hizmetlerimize gelen ürünlerin iade koşullarına uygun teslim edilmesi halinde ürün bedelinin iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme konulacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın insiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler Bankanız tarafından en geç 1-3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadir.

  NASIL İADE EDECEĞİM?

  Ürünü tarafımıza göndermeden önce iade talebinizi info@sup.com.tr adresine mail atarak bildirmeniz gerekmektedir. Müşteri hizmetleri departmanımız tarafindan iade ile ilgili gönderim onayının size iletilmesinden sonra lütfen paketi tarafımıza gönderin. Onay bilgisi size telefon veya mail ile bildirilecektir. Müşteri hizmetlerine gelen ürünlerin iade koşullarına uygun ulaştırılması durumunda ürün bedellerinin iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme konulacaktır.

  SİPARİŞTEN HEMEN SONRA VAZGEÇTİM. NE YAPMAM LAZIM?

  Bu durumda bize hemen telefon ile ulaşmanız ve yaptığınız alışverişi iptal ettiğinizi söylemeniz gerekmektedir. Hemen akabinde bu durumu bize faks ile yazılı olarak bildirirseniz siparişiniz iptal edilecek, ürün gönderilmeyecek ve kredi kartından yaptığınız işlem iptal edilerek paranız iade edilecektir. İade şartları yukarıda belirtilmiştir.

  SUPREME SİSTEM DEKİ HAKLARINIZ

  SUPREME SİSTEM 'de tüketici haklarını korumayı en öncelikli kuralları arasında tutmaktayız. Bu anlamda SUPREME SİSTEM'in  alışverişleriniz esnasında yaşadığınız ürün ve servis kaynaklı her türlü sorun titizlikle ele alınmakta ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır. Soru ve sorunlarınız için lütfen SUPREME SİSTEM'in  müşteri destek merkezi ile bağlantı kurunuz.

  SORUNUZUN YANITINI BULAMADINIZ MI?

  • SUPREME SİSTEM'in  Müşteri Hizmetleri yetkililerine e-posta ile ulaşın.
  • SUPREME SİSTEM'in  Müşteri Hizmetleri'ni arayın