• UYGUN FİYAT

  Satın aldıkça prim kazanın

 • DESTEK

  Sorunuz mu var?

 • ÜCRETSİZ KARGO

  100 KPP ve üzeri

 • GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

  Alışverişleriniz SSL ile daha güvenli

ÜRETİCİLER

SUP Ozonize Zeytinyağı (Oleuropeinli)

2005 Ürün Kodu

40.00 KPP

A grubu ürün

KISA BİLGİ

*Ozonize sızma zeytinyağı 30 ML zenginleştirilm...

Daha Fazla Bilgi

*Ozonize sızma zeytinyağı 30 ML

zenginleştirilmiş saf oksijen  molekülleri sayesinde cildi besler, nemlendirir, cilde ipeksi ve yumuşak bir görünüm kazandırır.

 

*Cilt lekelerine karşı savaşarak cildin yenilenmesine katkıda bulunur .Güneş yanıkları ve daha bir çok cilt rahatsızlıkların giderilmesine yardımcı olduğu Litaratür ve akademik çalışmalarda belirtilmiştir.

 

 *İçerdiği  E, A, K vitaminleri ile cildin doğal yapısını korumaya ve güçlendirmeye yardımcı olur. Kolayca sürülür ve cilt tarafından  bol oksijen sayesinde  hızlıca emilir.

 

*Her tip cilt için uygun olup  genel kullanım maksatlı kozmetik üründür

 

*Cildi besleyici özelliğe sahiptir.El ,yüz,vücut ve saç bakımında kullanılabilir.

 

*Zeytinyaprağı extresi (Oleuropein ) içerir.Zeytin yaprağı extresinin bir çok akademik çalışma  sonucu cilt üzerindeki olumlu etkileri olduğu bilinmektedir.

 

*%1 Susam yağı içerir.

 

 

*Ozonize sızma zeytinyağı ,zenginleştirilmiş saf oksijen  molekülleri sayesinde cildi besler, nemlendirir, cilde ipeksi ve yumuşak bir görünüm kazandırır.

 

*Cilt lekelerine karşı savaşarak cildin yenilenmesine katkıda bulunur .Güneş yanıkları ve daha bir çok cilt rahatsızlıkların giderilmesine yardımcı olduğu     Litaratür ve akademik çalışmalarda belirtilmiştir

 

*İçerdiği  E, A, K vitaminleri ile cildin doğal yapısını korumaya ve güçlendirmeye yardımcı olur. Kolayca sürülür ve cilt tarafından  bol oksijen sayesinde  hızlıca emilir.

 

*Her tip cilt için uygun olup  genel kullanım maksatlı kozmetik üründür.

 

 

Henüz bir yorum yapılmamıştır...

İLGİLİ ÜRÜNLER