• UYGUN FİYAT

  Satın aldıkça prim kazanın

 • DESTEK

  Sorunuz mu var?

 • ÜCRETSİZ KARGO

  100 KPP ve üzeri

 • GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

  Alışverişleriniz SSL ile daha güvenli

KATEGORİLER

ÜRETİCİLER

GİZLİLİK ANLAŞMASI

Gizlilik Anlaşması

SUPREME SİSTEM KULLANICI GÜVENLİĞİ VE GİZLİLİĞİ BİLDİRGESİ

Sistemin tamamı web tabanlıdır. Kullanıcıların en kolay şekilde yararlanması için ihtiyaçlara göre sistemde güncelleme yapılamaktadır. Kullanıcıların hiçbir bilgisi (kredi kartı, kimlik bilgileri gibi) kendi bilgisayarında saklanmamaktadır. Tüm bilgiler güvenlikli olan sunucularımız üzerinde bulunamaktadır. 

VERİ GÜVENLİGİ

Kullanıcılardan elde edilen tüm hassas ve özel bilgiler, en üst seviyede elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, sadece yetkili personelin ve ancak mecbur kalındığı taktirde kullanıcı onayı altında erişebileceği bir sistemle mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar dahilinde kullanılmaktadır.

VERİ PAYLAŞIMI

SUPREME SİSTEM
yukarıda sözü edilen özel içerikli bilgiler dahilinde olmayan genel kullanıcı bilgilerini, sunduğu hizmetleri daha yararlı kılmak ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek amacıyla tahlil ederek yorumlama hakkını saklı tutar. Ayrıca kullanıcılar onay verdikleri zaman bu bilgiler SUPREME SİSTEM tarafından yorumlanarak ürün güncellemeleri, indirim duyuruları ve özel öneriler amacıyla kullanılabilir. SUPREME SİSTEM , üyelik formu ile topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

GÜVENLİ ALIŞVERIŞ GARANTİSİ

SUPREME SİSTEM  çok yüksek güvenlik sistemleri ile korunmakta ve hem SUPREME SİSTEM hem de alışveriş yapan müşteriler için yüzde yüz güvenlik garantisi sağlamaktadır. Özel bilgileriniz veya diğer hassas bilgilere üçüncü şahıslar ve hatta SUPREME SİSTEM Çalışanları da dahil olmak üzere izinsiz ulaşmak imkansızdır. Kredi kartı bilgileriniz SUPREME SİSTEM'in veri tabanlarında tutulmamaktadır ve hiçbir şekilde SUPREME SİSTEM
tarafından ulaşılamamaktadır.